Uśmiech godny Hollywood: Licówki i wybielanie zębów w zasięgu ręki

Uśmiech godny Hollywood: Licówki i wybielanie zębów w zasięgu ręki

Coraz więcej osób decyduje się na zabiegi stomatologii estetycznej, aby osiągnąć perfekcyjny uśmiech hollywoodzki. Licówki mogą ukryć uszkodzenia oraz niedoskonałości, a wybielanie zębów daje naturalny efekt. Zobacz, jak skutecznie pozbyć się problemów z uśmiechem i listę zalet stomatologii estetycznej!

Licówki: Czym są i jak działają?

Licówki, inaczej nazywane złoceniami lub lakowaniami, to jeden z głównych elementów Hollywood Smile z Flymedica. Polegają one na przyklejeniu na bocznych powierzchniach zębów cienkich, kolorowych i bezpiecznych folii, które tworzą swoistą powłokę. Mają na celu poprawę wyglądu i naprawę estetyczną, sprawiając, że zęby stają się białe, wyraźne i zadbane. Licówki pozwalają również ukryć naturalne rysy i nierówności w zębach, a efekt końcowy jest bardziej naturalny niż w przypadku całkowitego wybielania. Taki zabieg trwa zazwyczaj około jednej do dwóch godzin i jest odporny na kontakt z jedzeniem i wodą. Rezultat utrzymuje się od 3 do 5 lat.

Wybielanie zębów: Twoja droga do jasnego uśmiechu

Wybielanie zębów to idealny sposób na poprawę wyglądu swojego uśmiechu, który dodatkowo działa tylko krótkoterminowo, co daje Ci długotrwały efekt. Wybielanie ma wiele zalet – doskonale przywraca naturalny odcień Twoich zębów, pomaga usunąć przebarwienia spowodowane wieloma czynnikami, takimi jak palenie papierosów, picie napojów kawowych i herbaty oraz ciemnych soków, a także utrzymanie długotrwałej jasności i blasku stworzonego przez licówki, czyli obudowy zębów przygotowane w efekcie Hollywood Smile. Do tej pory wybielanie było przeprowadzane przez stomatologów, ale obecnie dostępne są również domowe zestawy do wybielania, które są szybkie i wygodne w użyciu oraz dają te same ożywcze wyniki. Dzięki wybielaniu Twoje zęby będą zdrowsze, bielsze, a co najważniejsze, Twoja pewność siebie, miłość i emocje będą wyższe, gdy uśmiechniesz się z nowym pięknym uśmiechem.

Polecamy również:  Fluorek wapnia

Hollywood Smile a tradycyjne metody estetycznej stomatologii

Hollywood Smile Turcja to technika stomatologiczna, która zmieniła sposób patrzenia na estetykę zębów. Trofeum estetycznego uśmiechu wraz z licówkami i technikami wybielania pozwoliło uzyskać idealnie biały uśmiech, zwany także uśmiechem hollywoodzkim. Jest to specjalna technika stomatologiczna, której celem jest zagęszczenie, wyprostowanie i optyczne wybielenie zębów, którą możesz wykonać w naszym gabinecie. Poprzez łączenie licówek i technik wybielania uzyskuje się ultra biały efekt, który może być nawet bardziej biały niż naturalny odcień zębów. Licówki są wykonane z porcelany i dostosowują się do kształtu i koloru istniejących zębów. Zabieg ten jest szybki i relatywnie prosty, pozwalając bez wysiłku dostosować uśmiech do dowolnego wyglądu i stylu. Hollywood Smile zapewnia trwały i naturalny wygląd, dzięki czemu masz pewność idealnego uśmiechu przez długi czas.

Flymedica: Twoje centrum do osiągnięcia uśmiechu godnego Hollywood

Stomatologia estetyczna to szybko rozwijający się dział medycyny. Jednym z najpopularniejszych jej zabiegów jest Hollywood Smile, który obejmuje kompleksowe wybielanie zębów, kształtowanie koron i wstawianie licówek. W Flymedica wszystkie te zabiegi są wykonywane na najwyższym poziomie, dzięki czemu pacjenci osiągają wymarzony uśmiech. Wybielanie zębów może być wykonane specjalnym laserem lub światłem LED, lub z użyciem odpowiednich preparatów, które zapewniają długotrwały efekt. Kształtowanie koron zębów może polegać na wierceniu, szlifowaniu, skracaniu lub wypełnianiu zębów akrylem, lub kompozytem. Licówki są najtrwalszą metodą na wymodelowanie uśmiechu, ponieważ zajmują okolice przybrzeżne zębów i zastępują wszelkie luki czy przebarwienia. Jednym słowem, w Flymedica stomatologia estetyczna pozwala pacjentom zdobyć błyszczący, naturalny i zdrowo wyglądający uśmiech.

Polecamy również:  Olej słonecznikowy na włosy

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top